پارچه کرباس جام جهانی اپلیکیشن روسیه

پارچه کرباس: جام جهانی اپلیکیشن روسیه ایران مقدماتی جام جهانی 201 تیم ملی فوتبال ایران کارلوس کی روش karlos key ravesh

گت بلاگز اخبار حوادث همسرمقتول با من رابطه داشت/ نقشه قتل را هم او طراحی کرد ، قتل مردنگهبان با همدستی همسر خیانتکارش, قاتل

دوازدهم اردیبهشت، دوچرخه سواری که در اطراف روستای نغندر از توابع شهرستان طرقبه و شاندیز، در حال عبور بود ناگهان به درون کانال خاکی چشم دوخت که گویا جسد انسانی د

قتل مردنگهبان با همدستی همسر خیانتکارش/قاتل:همسرمقتول با من رابطه داشت؛نقشه قتل را هم او طراحی کرد

عبارات مهم : جنایت

دوازدهم اردیبهشت، دوچرخه سواری که در اطراف روستای نغندر از توابع شهرستان طرقبه و شاندیز، در حال عبور بود ناگهان به درون کانال خاکی چشم دوخت که گویا جسد انسانی داخل آن بود.

خراسان نوشت:دوچرخه سوار مذکور که معمولا در آن مسیر تردد می کرد به نزدیک گودال بزرگ خاکی رفت و با جسد سوخته مردی روبه رو شد که به نحوه فجیعی در شعله های آتش سوخته بود. او بلافاصله عنوان را به نیروهای انتظامی اطلاع داد و دقایقی بعد ماموران انتظامی عازم محل کشف جسد شدند.

با تایید درستی خبر، اتفاق مرگبار جنایی در بی سیم های پلیس پیچید و تحقیقات قضایی شروع شد. تحقیقات نشان می داد حدود یک هفته از قتل مرد جوان می گذرد آیا که جسد سوخته او نیز دچار فساد نعشی شده است بود . همچنین آثار و حفره هایی که روی جسد بود حکایت از آن داشت که وی با ضربات چاقو یا شیء نوک تیز و برنده به قتل رسیده است.

همسرمقتول با من رابطه داشت/ نقشه قتل را هم او طراحی کرد ، قتل مردنگهبان با همدستی همسر خیانتکارش, قاتل

از سوی دیگر تجربه بیانگر آن بود که مرد 30 ساله در خواب یا هنگام استراحت و به طور غافلگیرانه به قتل رسیده است آیا که آثار ضربات چاقو به صورت عرضی و افقی روی پیکر سوخته مقتول نمایان بود. آثار به جا مانده از کشیده شدن شیئی در اطراف محل کشف جسد نشان می داد که عامل یا عاملان جنایت، جسد مقتول را از کنار بزرگراه به صورت کشان کشان به داخل گودال انداخته و آن را آتش زده اند.

قاضی صادقی دستور داد تا پرونده افراد فقدانی که در حدود 30 سال دارند مورد بررسی های دقیق قرار گیرد ولی هیچ موردی از گم شدن مردی با مشخصات مذکور به پلیس طرقبه یا مشهد گزارش نشده بود. با وجود این کارآگاهان پلیس آگاهی طرقبه و شاندیز، رصدهای اطلاعاتی و عملیاتی خود را جهت شناسایی هویت مقتول با راهنمایی های مقام قضایی ادامه می دادند تا این که ..

دوازدهم اردیبهشت، دوچرخه سواری که در اطراف روستای نغندر از توابع شهرستان طرقبه و شاندیز، در حال عبور بود ناگهان به درون کانال خاکی چشم دوخت که گویا جسد انسانی د

افشای جنایت در مشاجره صبحگاهی

در حالی که بررسی های پلیس طرقبه در این باره ادامه داشت مشاجره خیابانی زن و مردی غریبه در مشهد راز این جنایت هولناک را فاش کرد.

زن و مرد جوانی که نسبتی با یکدیگر نداشتند سپیده دم روز گذشته هنگام مشاجره های شدید لفظی در یکی از خیابان های مشهد، مورد ظن نیروهای گشتی قرار گرفتند.

بنابراین نیروهای انتظامی به طور غیرمحسوس وارد عمل شدند و این زن و مرد را در حالی زیر نظر گرفتند که حضوری غیرمتعارف در آن ساعت از سپیده دم داشتند.

همسرمقتول با من رابطه داشت/ نقشه قتل را هم او طراحی کرد ، قتل مردنگهبان با همدستی همسر خیانتکارش, قاتل

دقایقی بعد هنگامی که ماموران متوجه شدند که آن ها نسبتی با یکدیگر ندارند و احتمالا ماجرای مزاحمت در میان است به سوی زن و مرد جوان رفتند ولی آن ها ناگهان با دیدن ماموران انتظامی، وحشت سراپای وجودشان را فرا گرفت و در حالی که مرد جوان دچار لکنت زبان شده است بود راجع به علت مشاجره خیابانی خود با زن جوان به تناقض گویی افتاد به همین منظور، این زن و مرد به کلانتری هدایت شدند تا حقیقت ماجرای مشاجرات آن ها افشا شود.

اعتراف هولناک

دوازدهم اردیبهشت، دوچرخه سواری که در اطراف روستای نغندر از توابع شهرستان طرقبه و شاندیز، در حال عبور بود ناگهان به درون کانال خاکی چشم دوخت که گویا جسد انسانی د

مرد 29 ساله که دست و پای خود را گم کرده بود ناگهان از قتل یکی از همکارانش با همدستی همسر مقتول سخن گفت و اظهار کرد: با همدستی زن 27 ساله (متهم دیگر دستگیر شده) در اتاق سرایداری یک کارگاه قالی شویی، همسر زن جوان را به قتل رسانده و جسد او را در اطراف روستای نغندر طرقبه به آتش کشیده اند.

تشریح شرح جنایت در حضور دادستان

در پی افشای راز این جنایت، بلافاصله زن 27 ساله و مرد 29 ساله به اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی هدایت شدند و مورد بازجویی قرار گرفتند.

همسرمقتول با من رابطه داشت/ نقشه قتل را هم او طراحی کرد ، قتل مردنگهبان با همدستی همسر خیانتکارش, قاتل

در حالی که زن 27 ساله تلاش داشت قتل شوهرش را انکار کند و خود را بی خبر از ماجرا نشان می داد، مرد 29 ساله به تشریح شرح جنایت خود پرداخت. او که خود صاحب دو فرزند است در بخشی از اعترافاتش گفت: از حدود 40 روز قبل از جنایت با همسر مقتول روابط پنهانی و شیطانی برقرار کردم. او نیز مانند من کارگر کارگاه قالی شویی بود ولی با همسر و دو فرزندش در اتاق سرایداری قالی شویی زندگی می کرد. در عین حال زن او با وسوسه های شیطانی مرا به سوی خودش کشید و با گلایه و شکایت از همسرش می گفت که حاضر نیست او را طلاق بدهد به همین علت از من خواست تا همسرش را به قتل برسانم. قرار بود هنگامی که همسرش خوابید با پیامک به من اطلاع بدهد. من هم با نقشه ای که از قبل طراحی کرده بودم یک ظرف 4 لیتری بنزین از جایگاه سوخت گرفتم و در نیمه شب پنجم اردیبهشت به طرف قالی شویی رفتم. همسر 27 ساله او بیرون آمد و در حیاط را گشود. هنگامی که وارد اتاق شدم او روی زمین به شکم خوابیده بود که ناگهان با چاقو چند ضربه به پشتش وارد کردم در این لحظه او بلند شد و برگشت که من مجال ندادم و ضربه دیگری نیز به قفسه سینه اش زدم. بعد از آن که مطمئن شدم همکارم مرده هست، همسر او نیز داخل اتاق آمد و با کمک یکدیگر در حالی پیکر خون آلود او را روی صندلی عقب پراید (خودروی مقتول) انداختیم که خون زیادی روی فرش ها و در و دیوار فواره زده بود.

من چون از اهالی همین منطقه هستم حاشیه بزرگراه روستای نغندر را به خوبی می شناختم به همین علت جسد را به طرف کانال خاکی بردیم ولی هنگامی که می خواستیم پیکر بی جان مقتول را از ماشین بیرون بکشیم ناگهان جسد روی زمین افتاد این گونه بود که مجبور شدیم پیکر خون آلود را کشان کشان به طرف گودال خاکی ببریم. هنگامی که جسد را درون گودال انداختم ظرف 4 لیتری بنزین را نیز روی جسد خالی کردم و آن را به آتش کشیدم.

وی در ادامه اعترافاتش گفت: هنگامی که از محل سوزاندن جسد به منزل مقتول بازگشتیم عنوان حضور نداشتن مرد کارگر در کارگاه را عادی جلوه دادیم تا این که روز بعد که جمعه و تعطیلی بود، فرش های خون آلود منزل او را با همکاری همسرش در قالی شویی شستیم و با رنگ خون های روی دیوار را نیز پوشانیدم در واقع دیوارها را دوباره رنگ کردیم.

این مرد جوان در پاسخ به پرسش مقام قضایی که آیا در شروع دستگیری ماجرای ساختگی حضور نقابداران ناشناس را جهت ارتکاب قتل مطرح کردید؟ گفت: همه این ها نقشه همسر مقتول بود او به من گفت اگر از تو پرسش کردند بگو که چند مرد نقابدار حمله ور شدند و همکارم را به قتل رساندند. به همین علت من هم ابتدا آن داستان ساختگی را بیان کردم.

واژه های کلیدی: جنایت | مشاجره | انتظامی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz