پارچه کرباس جام جهانی اپلیکیشن روسیه

پارچه کرباس: جام جهانی اپلیکیشن روسیه ایران مقدماتی جام جهانی 201 تیم ملی فوتبال ایران کارلوس کی روش karlos key ravesh

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات بادران ۱ – پرسپولیس ۲, سرخپوشان دوباره به نفت آبادان رسیدند ، رقابتهای جام حذفی فوتبال

تیم‌ فوتبال پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور برابر تیم دسته اولی بادران به برتری رسید تا حریف صنعت نفت در یک چهارم نهایی شود.

بادران ۱ - پرسپولیس ۲, سرخپوشان دوباره به نفت آبادان رسیدند ، رقابتهای جام حذفی فوتبال

رقابتهای جام حذفی فوتبال؛ بادران ۱ – پرسپولیس ۲/ سرخپوشان دوباره به نفت آبادان رسیدند

عبارات مهم : فوتبال

تیم فوتبال پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال کلوب های کشور برابر تیم دسته اولی بادران به برتری رسید تا حریف صنعت نفت در یک چهارم نهایی شود.

به گزارش مهر، تیم فوتبال پرسپولیس از ساعت ۱۶:۱۵ امروز جمعه در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال باشگاههای کشور در ورزشگاه آزادی به مصاف بادران رفت که این دیدار در آخر با نتیجه ۲ بر یک به سود سرخپوشان به آخر رسید.

بادران ۱ – پرسپولیس ۲, سرخپوشان دوباره به نفت آبادان رسیدند ، رقابتهای جام حذفی فوتبال

پرسپولیس در نیمه اول در دقیقه ۳۶ از روی نقطه پنالتی به وسیله گادوین منشا به گل رسید و مهرداد رضایی هم در دقیقه ۴۰ گل تساوی را جهت تیم بادران به ثمر رساند.

بازی در نیمه دوم کمی هجومی تر از سوی پرسپولیس دنبال شد که در ادامه شجاع خلیل زاده در دقیقه ۵۴ دومین گل پرسپولیس را به ثمر رساند.

تیم‌ فوتبال پرسپولیس در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی فوتبال باشگاه‌های کشور برابر تیم دسته اولی بادران به برتری رسید تا حریف صنعت نفت در یک چهارم نهایی شود.

تصمیمات داور این بازی باعث شد تا بازیکنان و نیمکت نشینان هر دو تیم بارها نسبت به آن تصویر العمل نشان دهند. همین عنوان هم باعث شد تا حسن اکرمی داور این مسابقه، چند بار دست به جیب شود و به بعضی بازیکنان کارت زرد نشان دهد.

واژه های کلیدی: فوتبال | بازیکنان | پرسپولیس | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz